Polskie hurtownie dachowe

O firmie

Doświadczenie zbierane latami

30 lat praktyki i tysiące zrealizowanych projektów

Firma Pimar to wieloletnie doświadczenie zdobyte nie tylko w handlu, ale przede wszystkim w praktyce, przekazane z ojca na syna. Zdając sobie sprawę z naszej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających projektów. Firma jako hurtownia pokryć dachowych rozpoczęła swoją działalność 1 marca 2000 roku i od tego momentu aktywnie poszerza swoją ofertę aby móc sprostać standardom dzisiejszego rynku. Dzięki korzeniom wywodzącym się z firmy dekarskiej nasza wiedza to nie tylko książkowe dywagacje, ale i ponad 30-letnia praktyka, dzięki której techniczne aspekty dachów nie są dla nas problemem.

W czym się specjalizujemy


Naszą specjalnością są szeroko pojęte pokrycia dachowe. Począwszy od dachów płaskich w najnowszych technologiach, dachów zielonych, dociepleń dachów płaskich jak i ich rewitalizacji. Dachy skośne w całym ich spektrum, od pokryć papowych do dachówek ceramicznych czy też cementowych.

Zgodnie z sugestiami klienta dobieramy odpowiednie dodatki takie jak rynny, opierzenia oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego wykonania, a w przyszłości do bezproblemowego użytkowania dachu. Dobór okien dachowych o optymalnej dla użytkownika konfiguracji zarówno pod względem użytkowym jak i estetycznym.

skontaktuj się z nami:

biuro@pimar.pl tel. (61) 8726-026