Polskie hurtownie dachowe

Doradztwo i usługi

Od projektu po realizację...


Zdajemy sobie sprawę, że dach to skomplikowany aspekt techniczny budowy i jesteśmy właśnie po to, aby po wspólnych konsultacjach znaleźć najlepsze rozwiązanie, dobrane do indywidualnych potrzeb. Opierając się na naszym doświadczeniu i kompetencji przygotowujemy oferty odpowiednie dla każdego klienta, optymalne pod względem jakościowym, technicznym i finansowym.

W naszej bazie wykonawców możemy polecić firmy godne zaufania, z którymi współpracujemy od lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa indywidualnego jak i deweloperskiego.

VAT 8%


W naszej firmie możliwy jest zakup dachu wraz z usługą montażu. W takim przypadku klient indywidulany płaci 8% podatek VAT. Jeśli nie masz wykonawcy, nie ma problemu. Skontaktujemy Cię z naszymi ekipami dekarskimi, które realizowały już nie jeden dach, a będziesz mógł wybrać firmę wykonawczą spełniającą twoje oczekiwania.

Jeśli mas już wykonawcę to wystarczy, że w zakresie jego działalności wpisane jest wykonywanie pokryć dachowych. Umowa taka niesie ze sobą wiele korzyści dla kupującego. A procedury podpisania umowy są proste i czytelne, a co najważniejsze zgodne z aktualnymi przepisami o podatku VAT.

Więcej informacji uzyskasz u naszych pracowników.

Wykonawcy


Dzięki wieloletniemu doświadczaniu w naszej bazie wykonawców znajduje się wiele sprawdzonych ekip dekarskich, które potrafią sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych jak i firm deweloperskich. Współpraca z tymi ludźmi pokazała, że ich przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne zapewni spokój na budowie w jej trakcie, jak i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wykonanych robót.

Logistyka


W naszej firmie dysponujemy samochodami, które umożliwiają nam elastyczny dobór właściwego sprzętu. Dysponujemy 24 tonowym zestawem z dźwigiem HDS, mniejszymi samochodami dostawczymi, a nasi przedstawiciele poruszają się samochodami, które umożliwiają dostawę drobniejszych elementów.

Dostawy realizowane naszym największym autem dają nam możliwość rozładunku zamówionego towaru w pełnych paletach, dzięki czemu minimalizujemy czas potrzebny na rozładunek i jednocześnie możemy dostarczyć jednorazowo do 24 palet. Znając specyfikę wykonywania poszczególnych etapów budowy, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kolejność potrzebnych elementów do jej realizacji, co przy budowach gdzie brakuje wolnej przestrzeni nie pozostaje bez znaczenia.

skontaktuj się z nami:

biuro@pimar.pl tel. (61) 8726-026